خوابگرد قدیم - آگهی در خوابگرد

مطلب اختصاصی (بهترین گزینه برای اطلاع‌رسانی)
در حمایت از داستان ایرانی و ترجمه‌های ادبی، ناشران و نویسندگان و مترجمانی که مایل‌ اند به صورت مستقل، مطلبی در باره‌ی کتاب تازه‌، اعم از معرفی و مرور، نقد یا گفت‌وگو «به‌طور اختصاصی» در خوابگرد منتشر کنند، می‌توانند از امکان رپرتاژ استفاده کنند.
 
هزینه‌ی انتشار هر مطلب (فراخوان، گزارش، معرفی و مقاله) در قالب رپرتاژ آگهی (حداکثر تا ۱۵۰۰ کلمه) برای موضوعات فرهنگی ۱۰۰هزار تومان است. خوابگرد از پذیرش رپرتاژ آگهی برای موضوعات تجاری معذور است. نگارش متن رپرتاژ و ارسال عکس به عهده‌ی سفارش‌دهنده است و خوابگرد حق ویراستاری فنی، زبانی و محتوایی آن را برای خود محفوظ می‌داند.

شایان ذکر است که متن رپرتاژ آگهی علاوه بر انتشار در خودِ سایت، برای مشترکان فید خوابگرد نیز به نمایش درمی‌آید و افزون بر آن، برای مشترکانِ صفحه‌ی خوابگرد در فیس‌بوک و گوگل‌پلاس نیز منتشر می‌شود.

 

بنر روی لوگو
بنر افقی بزرگ در اندازه‌ی ۴۶۸ در ۶۰ پیکسل (jpg یا gif) روی لوگو، با هزینه‌ی ماهانه ۱۵۰ هزار تومان برای موضوعات فرهنگی و ۳۰۰ هزار تومان برای موضوعات تجاری

بنر در ستون
بنر در ستون ویژه‌ی آگهی که در زیر لینکده قرار گرفته است، در اندازه‌ی۲۵۰ پیکسل در ۱۰۰ پیسکل به صورت افقی و با فرمت jpg یا gif. هزینه‌ی درج این بنر برای موضوعات فرهنگی ماهانه حداقل ۵۰ هزار تومان و برای موضوعات تجاری ماهانه حداقل ۱۰۰هزار تومان است. شایان ذکر است که ستون آگهی نیز مانند لوگو در صفحه‌ی اصلی خوابگرد و تمام صفحه‌های داخلی آن نمایش داده می‌شود.

می‌خواهید بیشتر و همیشه دیده شوید؟
کسانی که به یکی از دو صورت فوق آگهی سفارش دهند، می‌توانند از یک امتیاز ویژه نیز بهره‌مند می‌شوند: درج بنر افقی بزرگ در پایان هر مطلبِ خوابگرد که علاوه بر جلب توجه بیشتر مراجعان به خود سایت، در تمام فیدخوان‌ها نیز نمایش داده می‌شود. اندازه‌ی این بنر باید ۴۰۰ در ۶۰ پیکسل (jpg یا gif) باشد و هزینه‌ی درج آن برای موضوعات فرهنگی برای مطالبِ یک ماه ۸۰ هزار تومان و برای موضوعات تجاری ۱۶۰هزار تومان است.

گفتنی ست در این روش، آگهی شما پس از یک ماه از پای مطالبِ منتشرشده حذف نمی‌شود و برای همیشه باقی خواهد ماند.
 

برای سفارش آگهی و ارسال بنر به این نشانی ایمیل بزنید: shokrollahi@khabgard.com و در بخش «موضوع ایمیل» بنویسید: آگهی

یادآوری:
کتاب‌هایی که در خوابگرد تبلیغ رسمی می‌شوند، از خط مشی کلی من دور نیستند؛ اما روشن است که آگهی این آثار به سفارش آگهی‌دهندگان منتشر می‌شود. من نظر شخصی‌ام را در باره‌ی هر کتابی، فقط در نوشته‌های خودم به صراحت یا در لینکده به ‌ظرافت بیان می‌کنم.


نظرات خوانندگان
۱۶:۴۳ ۱۳۸۹/۰۷/۰۳ کار بسیار پسندیده ای است. دستتان درد نکند
۰۱:۳۶ ۱۳۸۹/۰۷/۰۴ بسیار عالی
این کار جای تشکر فراوان دارد
همیشه پایدار باشید
۰۷:۴۴ ۱۳۸۹/۰۷/۰۴ سلام. چه کار معقولی.ممنون. اگر به گوشه ای روی صفحه اول منتقل کنی که عاالی!

>>>> خوابگرد
از لطف شما سپاسگزارم جناب حسینی‌زاد عزیز
بخش آگهی، هم در صفحه‌ي اصلی هست، هم در پنجره‌ی پشتی، هم در تمام صفحه‌های داخلی خوابگرد.
منتظر آگهی شما هم می‌مانم! ;)
۱۵:۲۴ ۱۳۸۹/۰۷/۱۴ يعني 1 سالش مي‌شه 185 تومن. يعني تقريباً نصف كمترين دستمزد ماهانه(حالا 20، 30 تومن بالا پايين). نمي‌شه اينم نگيري؟!

>>>> خوابگرد
می‌شه شما همین رو هم بدی؟! دونقطه‌دی
۰۰:۳۶ ۱۳۸۹/۰۷/۲۹ سلام. ممنون از کاری که می کنید. چطور باید پول را بپردازیم. منظورم شماره حساب است یا طرق دیگر.ممنون می شوم راهنمایی ام کنید.

>>>> خوابگرد
با روش ساده‌ی کارت به کارت.
اگر ایمیل بزنید، راهنمایی خواهم کرد.

نام
ایمیل
وب‌سایت
پیامصفحه‌ی قبل | صفحه‌ی بعد

طراحان :پشتیبانی
آرش خاکپور :طراحی
آیدین نصیری :اجرا
بازنشر کاغذیِ یادداشت‌های خوابگرد، بی اجازه، و بازنشر الکترونیکی ِ بی لینک روا نیست.